Beschrijving
Deze Prince Precision Equipe 300 is de opvolger van de Prince Textreme Warrior 107. De Prince Precision Equipe rackets zijn zeer comfortabel en geven in hoge mate de mogelijkheid om de bal met spin en power te slaan. Door het grotere blad heeft het racket een grote sweetspot.
Het racket heeft een gewicht van 300 gram. Daarnaast beschikt het racket over een bladgrootte van 690 cm2 en een lengte van 68,7 cm. Het snarenpatroon is 16×19. In het algemeen zijn rackets met een groter racketblad vaak licht qua gewicht. In dit geval is het racket wat zwaarder van gewicht. Door het lage balanspunt van 310 mm is het racket zeer wendbaar en flexibel.
Er wordt bij dit racket gebruik gemaakt van het TeXtreme materiaal in het hart van het racket. TeXtreme bestaat uit erg dun en lichtgewicht materiaal met vezels van carbon erin verweven. Doordat dit materiaal in het hart van het racket is verwerkt ontstaat er door de verhoogde stabiliteit: veel (bal)gevoel, een hogere mate van controle en meer power.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.